next arrow
Slider

11. a 12. kolo 2.ligy mužů

02.04.2011 Stepp Praha "B" - Ústí nad Labem 0-6  kontumačně

Z důvodu neregulárnosti hřiště - (chybí časomíra, ohraničení hřiště a rozhlas) se utkání po dohodě kapitánů odehrálo jako přátelské. Výsledek dle rozhodnutí STK.

02.04.2011 Stepp Praha "B" - SK Děčín 11-13  (5-1 / 1-3 / 4-5 / 1-4)

• Valovič P. - 4
  • Handlovský R. - 2
  • Grecký M. -2
  • Svoboda J. - 2
  • Smolík P. - 1

Steppáci začali zápas velice dobře, během prvních tří útoků vedli již 3:0 a do konce čtvrtiny přidali ještě další dvě branky. Boužel od druhé čtvrtiny soupeř Steppáky přehrával a začal stahovat čtyř gólovou ztrátu. Do 4.čtvrtiny tak steppáci nastupovali s hubeným náskokem jediné branky. V poslední čtvrtine se projevila soupeřova lepší kondice a obrátil zápas na svoji stranu. Týmy se rozešly za stavu 11:13.