Prosba o spolupráci: Almanach k 30. výročí oddílu

V roce 2022 oslaví náš klub 30 let existence. Rádi bychom toto jubileum důstojně oslavili a proto jsme se rozhodli připravit publikaci, která naši klubovou historii shrne.

V současné době sbíráme dobové fotografie, novinové články a další podklady, které bychom mohli v Almanachu využít, a rádi bychom vás do této fáze zapojili. Prosíme prohledejte vaše domácí archivy a podívejte se, zda neskrývají nějaké poklady. Uvítáme všechny materiály, vybrané necháme profesionálně nascanovat a vyčistit a v pořádku vám je zase vrátíme. Máme zájem jak o materiály z období existence STEPPu, tak i dřívější, např. z Tesla Žižkov, z národních, mezinárodních i přátelských utkání a akcí. Pokud máte nějaké materiály k dispozici, kontaktujte nás prosím na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.