Steppáci se po skončení sezóny ještě jednou ponořili do bazénu - v Nymburce se zúčastnili natáčení komedie Hodinový manžel režiséra Tomáše Svobody.

vsichni

Dopolední natáčení tréninku probíhalo pod vedením trenéra Bojovných lachtanů Bolka Polívky.
Odpoledne pak přišel na řadu zápas Lachtanů proti Steppu. Herci David Matásek, David Novotný a Lukáš Latiňák mile překvapili svojí pólistickou dovedností :-) .

Steppáci si celé natáčení užili a už se těší na prosincovou premiéru filmu.

FOTOGALERIE

O filmu:
Filmový debut divadelního režiséra a scénáristy Tomáše Svobody vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů... Takto rozehraný příběh pak graduje nečekanou cestou do Tater, kde se vše pořádně zamotá, aby nakonec vše dospělo do zdárného konce, který slibuje nejedno překvapení.

 

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR