info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Steppačky zahájily sezónu prohrou

Hned na první turnaj sezóny se Steppačky vydaly v oslabené sestavě. Chyběla jim nová opora týmu, reprezentační brankářka a dlouholetá hráčka Strakonic, Martina Chvalová. Místo ní se do brány vydala sbírat zkušenosti talentovaná hráčka Steppu Anička Hellerová, která se letos představuje za ženský tým poprvé. Citelně tým postrádal také obě obránkyně centra, Mapi Gancedo Maestro a Sašu Pořízkovou. V sestavě tak bylo třeba udělat několik změn a hned do prvních zápasů tak holky nastoupily na pro ně nezvyklých pozicích.

 

8.10.2016 Sl. Hradec Králové - Stepp "A" 
12-5  (4:1 / 4:0 / 1:0 / 3:4)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Brixová A. - 2
  • Kofláková Z. - 1
  • Pilná K. - 1
  • Vopálková L. - 1
 

V prvním zápase Steppačky hrubě chybovaly v obraně a hradecké je za to neomylně trestaly. K chybám v defenzivě se přidalo i trápení v útoku a holky rázem v poločase prohrávaly 1:8. Ve druhé půli už zlepšily obranu a podařilo se jim vstřelit i několik branek, na sedmigólový náskok soupeřek však jejich nasazení nestačilo. 

       

 

8.10.2016 Sl. Hradec Králové - Stepp "A"
16-9  (5:1 / 5:4 / 4:2 / 2:2)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Vopalková L. - 3
  • Balšánková I. - 2
  • Pilná K. - 2 
  • Štěrbová A. - 1
  • Bradáčová B. - 1
 

Do druhého utkání nastoupily ženy Steppu "A" o trochu lépe, i tak však hradecké slávistky nechaly odskočit do pětibrankového vedení. Neomylně se trefovala bývalá hráčka Baníku a dlouholetá reprezentantka ČR Lucie Křížová, která během dvou čtvrtin nasázela do Steppácké branky čtyři góly. Steppačky měly šance dorovnat vedení hradeckých - v utkání sehrály osm přesilových her, proměnily však pouze jednu. Ve druhé polovině sice hráčky Steppu skórovaly, nebylo jim to však nic platné, Hradec Králové své vedení kontroloval až do konce utkání a holky se tak vrátily do Prahy po prvním kole ligy bez jediného bodu.

       

 V dalším kole se ženy "A" střetnou na domácím hřišti opět s Hradcem Králové, utkání se budou konat předposlední víkend v říjnu. Doufejme, že se Steppačkám podaří zmobilizovat síly a hradeckám porážky před domácím publikem oplatit.

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.