previous arrow
next arrow
Slider

Stepp "A" spadl na přůběžné třetí místo I. ligy žen

Stepačky v dalším kole změřily síly s Fezkem Strakonice "B", s kterým měly bilanci jednu výhru a jednu prohru z podzimních zápasů ze Strakonic. Steppačky si chtěly upevnit postavení v čele tabulky, ale posilněné Fezko o hráčky ze svého "A" týmu bylo proti.

11.1.2014 Stepp Praha "A" - Fezko Strakonice "B" 3-15  (0:4 / 1:5 / 0:4 / 2:2)

• Bušauerová N. - 2
  • Vopálková L. - 1

Na steppačkách se velice negativně projevila skoro měsíční pauza a Vánoční svátky. Na první pohled by se mohlo zdát, že jsou steppačky Fezku rovnoceným soupeřem, vytvořily si i poměrně slušné šance během celého zápasu, ale vždy je zradila koncovka. Steppu Praha se podařilo dopravit míč do branky soupeřek pouze třikrát, z toho dvakrát z pokutového hodu.

Steppačky tak prohrou 3:15 završily svůj nejhorší výkon v této sezóně. Věříme, že to bylo jen chvilkové zaváhání a že další zápasy budou o poznání lepší.

11.1.2014 Stepp Praha "A" - Fezko Strakonice "B"
8-16  (4:5 / 1:7 / 2:1 / 1:3)

• Vopálková L. - 3
  • Pačesová B. - 2
  • Bušauerová N. - 1
  • Wiesnerová E. - 1
  • Parobková K. - 1
   Ve druhém utkání proti Fezku Strakonice "B" se herní projev a výkon Steppu Praha "A" velice zlepšil. První čtvrtinu dokázaly steppačky držet se soupeřem krok. Na začátku druhé čtvrtiny však byla vyloučena jedna z opor Steppu - Nikola Bušauerová. Hra steppaček se rozpadla a druhou čtvrtinu prohrály vysoko 1:7. Ve druhé polovině utkání se steppačky vzchopily a opět s Fezkem srovnaly krok. Nicméně se jim již do konce utkání nepodařilo smazat náskok Fezka z druhé čtvrtiny. Stepp Praha tak prohrál i druhé utkání 8:16 a spadl na průběžné třetí místo tabulky.