stepp-logo-bwSteppačky se v rámci letní přípravy v chorvatském Gradacu zúčastnily každoročně pořádaného mezinárodního turnaje Vaterpolo memorijal Kup Gradac 2011. Článek v chorvatském deníku Sportske Novosti.

Turnaje se účastnili dva juniorské týmy - chorvatský Gradac a slovenská - Slávia UK Bratislava a dva ženské týmy - Jug CO z Dubrovníku a Stepp Praha. V prvním kole turnaje se steppačky utkaly s domácím týmem VK "Gradac", kterému po dobrém výkonu podlehly 8:12. Další zápas proti juniorům z Bratislavi zvládly o poznání hůře, prohrály desetibrankovým rozdílem 6:16. Poslední finálové zápasy se odehrály po slavnostním zahájení turnaje, na který celkem  přišlo okolo 1000 diváků. Bohužel steppačky i v tomto utkání podlehly jednoznačným výsledkem 4:11.

Konečné pořadí turnaje: VK Gradac 9 bodů, Slávia UK Bratislava 6 bodů, Jug CO 3 body, Stepp Praha 0 bodů. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Karlo Bilas (VK Gradac), nejlepší brankářkou Mara Tošić (Jug CO), nejlepším trenérem Milan Briss (VK Gradac), nejatraktivnější hráčkou Barbora Pačesová (Stepp Praha) a nejatraktivnějším hráčem Marian Dobosy (Slavia UK Bratislava). Cenu fair play společně s pohárem za čtvrté místo obdržel klub Stepp Praha.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR